| anonimus2032 a întrebat:

Am luat de curand o pereche de adidasi albastrii putin inchisi la culoare si nu stiu ce culoare de blugi s-ar potrivi cu acestia...Idei?
P.S: dau funda big grin

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blugi roșii.

| Betty12345678 a răspuns:

Tot albastru mai inchis sau chiar negri.

| Tudor_Alex_1990 a răspuns:

Blugi negri si albi poate chiar si de culoarea adidasilor

| Siuzy a răspuns:

De exemplu, dacă sunt doar albaştri fără vreo nuanţă de alb sau alte culori, s-ar potrivi cu negru, fiindcă negru este o culoare ce merge la orice. Însă dacă are şi nuanţă de alb s-ar potrivi cu blugi cam mai deschişi la culoare. Dar şi cu blugi albaştri va sta destul de frumos.
Sper că ţi-am fost de ajutor.