| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul dumneavoastra, in curand se apropie majoratul iubitei mele si m-am gandit sa ii cumpar un parfum, dar se pare ca nu este asa usor. Stiu ca nu ii plac parfumurile dulci iar aroma preferata este vanilia. Ma puteti ajuta in acest aspect tinand cont de cele doua criterii va rog? Bugetul 300 -400euro, va rog fara produse oriflame, avon, etc. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Știi sigur ca ea vrea parfum? Cu bugetul asta ii poți lua mai multe lucruri ca sa fie un cadou mai mare și mult mai frumoase.
Scuze ca ma bag, dar fostul meu iubit la orice ocazie îmi lua câte un pafum și sincer chiar ma supăram, preferam mai bine sa nu îmi ia nimic.

| Anonimus02 a răspuns:

Mie personal imi plac parfumurile de la Dior. Ai putea sa mergi intr-o parfumerie sau un magazin ce comercializează parfumuri si sa le încerci. Poti întreba si vanzătoarele.
Daca vrei sa o impresionezi ai putea sa ii gravezi numele pe sticla de parfum

| anonim_4396 explică (pentru Anonimus02):

Buna ziua, multumesc de raspuns, am facut si lucrul asta si nu ma puteam hotarî ce parfum sa aleg, e mai dificil decat pare si as vrea sa fie exact pe placul ei, vanilia sa fie aroma de baza daca m-ati putea ajuta cu exemple, ma refer si denumirea parfumului. Ideea cu sticluta personalizata este minunata.