| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de un parfum foarte puternic si persistent(8ore aproximativ), cu proiectie puternica.
Ce imi recomandati sub 200 lei?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Flit sprai de tintarilaughing

| Frank51 a răspuns:

Mona(70%), 200ml.

| DexOnline a răspuns (pentru Frank51):

Tare glumeț esti azi

| gabicoo a răspuns (pentru Frank51):

Ăsta e "Lichior dă Veorele"! Rezervat doar profesioniștilor!
Eu aș recomanda Carmolul - e mai "light"!hee hee

| gabicoo a răspuns:

"Eau de poubelle by Chlotilde"! Îl găsești în sectorul 1 București!
laughing

| Dismally a răspuns:

Lalique Encre Noire A L'Extreme, tine si 12 ore, extrem de puternic si sub 150 lei. Ai grija doar sa il incerci inainte de a-l cumpara, mirosul nu este pentru oricine.

| Lukasssz a răspuns:

Scuderia ferrari black!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Versace Eros este cel mai ok, este foarte persistent, mirosul pe haine tine și o săptămână. Îl poți comanda de pe notino.

Răspuns utilizator avertizat