| DeeDeeXD a întrebat:

Am niște puncte negre pe față și mă deranjează asta.
Îmi puteți recomanda câteva măști de făcut acasă, pe care le-ați folosit și voi pentru punctele negre?

Răspuns Câştigător
| pupic1dulke a răspuns:

Salut! Eu am incercat cea mai simpla masca.cea in care iei galbenusul oului si il zbati, il intingi pe fata, apoi aplici hartie igienica peste tot( nu uita sa eviti zona ochilor) si vei astepta vreo 30 minute.Aceasta masca o poti gasi si pe youtube :*

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Trebuie sa renunti la bauturi gazoase si sa iei vitamine!

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Poti incerca si benzile pentru puncte negre, insa pe acelea va trebui sa le folosesti regulat daca nu vrei sa iti mai apara, dar desigur cea mai buna varianta ramane sa le scoti la salon happy