| xDicsii a întrebat:

Am niste colanti negri subtiri.
Dar s-au pus multe scame pe ei. Ce as putea face ca sa inlatur scamele? Nu vreau sa se deterioreze... FUnda

5 răspunsuri:
| iliii03 a răspuns:

Cum a zis @dirtull, exista o rola. O gasesti in ikea, si are multe benzi pe rola si cand se murdareste mult aia o inlaturi si este cealalta.
Fundaa? love struck

| iull_1544 a răspuns:

Sunt multe modalitati dar majoritatea s-au spus pana acum... ar mai fi si cu banda scoch. exista o banda argintie, de cam 7 cm latime si are cel mai puternic lipici. asa mi-am salvat si eu o pereche de colanti.

| Sweete a răspuns:

Poti sa le ei cu foarfeca

| biank_2628 a răspuns:

Am citit intr-o revista ca scamele de pe haine se pot lua cu usurinta folosind un big.

| dirtull a răspuns:

Exista o rola speciala pentru scame, am eu, pentru ca am caine si lasa par peste tot. se gaseste cam la toate supermarketurile, este o rola si are o banda pe care o schimbi cand se foloseste