| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare. Cum as putea sa fac parul sa nu mai crească asa de repede? Mai am de așteptat 2 săptămâni pana la duc sa ma tund. Și cum as putea sa nu mai am măreață și par gras (am parul mai lung, nu m-am tuns carantina asta, nici înainte cu 2 luni) mi-am luat și șampon.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce mai ai de asteptat doua saptamani? Frizeriile sunt deschise de ceva timp.

| PsyhoChild a răspuns:

Nu poti face nimic sa nu-ti mai creasca repede.
Daca vrei sa pari mai slab trebuie sa ai o postura dreapta, sa ai o tunsoare scurta, sa porti haine care te cuprind bine