| Goddessss a întrebat:

Am o întrebare mai diferită...
Îmi puteți spune, ce părere aveti despre vopsirea parului in culori mai "nonconformiste"?
Gen albastru, verde, mov...

Etichetați acea persoana din prima, o considerați ciudată, neserioasă etc. sau considerați ca e pur și simplu o culoare?
Cum ați reacționa dacă prietenul/prietena voastră ar decurge la o astfel schimbare de look?
Astept părerile voastre, in special ale băieților.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am observat ca oamenii nu au o problema cu cei care sunt vopsiti in diferite culori. Doar daca esti minora arata ciudat dar in rest arata chiar misto.
Practic te decolorezi (adica te faci blonda) si iti aplici un nuantator albastru sa zicem (sau mai multe) si cand te plictisesti revii la blond pentru ca nuantatorul se duce repede.

| Justme1997 a răspuns:

Le admir curajul dar cred ca sunt genul de persoane care adora atenția. Parul poate arata foarte bine, depinde de persoana.

| itsbritney a răspuns:

Eu chiar sunt vopsita albastru si nu am avut nicio problema, cel putin in cazul meu nimeni nu si a schimbat parerea despre mine sau chestii de genul