| Rilurira a întrebat:

Salut,
Am o mica cercetare (8 intrebari) despre cosmetice cu termen limita destul de aproape. M-am gandit sa vin spre voi, cele pasionate de machiaj 
Nu dureaza mai mult de cateva minute sa-l completati. Plus, la final, din toate participantele, voi face o extragere pentru a darui un voucher Emag de 50 de lei, apreciere pentru ajutorul vostru.
Multumesc! Va astept! Click pe link-ul de mai jos:
https://www.surveymonkey.com/r/Y6SHW36

1 răspuns:
| SilviaPunct a răspuns:

La intrebarea 8 ai scris "de ce aceasta imagine despre Avon?" la toate rubricile.