| PerPum a întrebat:

Am o pereche de adidași gri de pânză și sunt cam murdari, cu ce i-aș putea curăța? Se strica dacă-i bag în mașina de spălatlaughing))?

7 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Si eu am din astia si ii spal de mana

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti sa-i bagi in masina de spalat, dar ca sa nu risti sa ramai fara ei ii poti pune intr-un plic de perna micuta (fata de perna) sau ii poti spala manual happy

| Diana12222 a răspuns:

Nu se strica, pentru ca asa mi spal si eu

| Al3rT a răspuns:

Ii poti spala la masina, dar ai grija sa ii speli cu apa rece caci daca e calda poate sa iti cada talpa.

| PhoenixSuns a răspuns:

Nu, nu se strica la masina de spalat deoarece sunt de panza

| JannaJlm a răspuns:

Încearcă cu pasta de Dinți big grin

| Lepușneanu_Cristina_1995 a răspuns:

Buna, incearca cu bicarbonat si detergent de vase! Freacă pânza pantofilor cu o perie îmbibată în apă călduţă, în care ai adăugat detergent de vase şi bicarbonat de sodiu apoi clăteşte cu ajutorul unui burete! Sper sa te ajute.