| Ienea_Ionut_1997 a întrebat:

Salut,am o pereche de adidasi mov din piele intoarsa, s-or murdarit si i-am spala la masina de spalat dupa ce s-or uscat am vazut ca si-or pierdut din culoare ce sa fac sa le redau culoare?. Multumesc!

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Pielea intoarsa nu trebuie spalata precum celelate rufe. Eu am folosit la o geaca niste creta. Iei o bucata si dai frumos adidasii dupa care cureti creta cu o carpa curata. Procesul trebuie repetat de mai multe ori.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Nu cred ca o sa-si recapete culoarea.

| AlliumUstum a răspuns:

Sa ii clatesti in apa rece cu otet. S-ar putea sa-si revina.

| pusyydoll107 a răspuns:

Pai din pacate nu cred ca exista vreo cale