| oOMasTerOo a întrebat:

Salut, am o problema fara remediu laughing am parul foarte aspru si tare. Am incercat tot felul de remedii: balsamuri, sapalat pe cap cu tot felul de chestii si tot nimic. Aveti vreo sugestie?

4 răspunsuri:
| ee a răspuns:

Dai cu crema de corp

| Denianonim a răspuns:

Heii
Ai încercat un tratament cu keratina? Face părul mult mai drept lucios fin si mai sănătos
Durează 6 luni si are un preț accesibil la salon zic eu

| LifeAndBooks a răspuns:

Nu cred ca exista vreun remediu, dar in primul rand nu cred ca se poate numi o problema. Fiecare om are o mostenire genetica. Daca asa sunt si parintii tai, asa esti si tu. Incearca sa iei lucrul acesta ca pe un lucru bun, caci multi oameni si-ar dori un par mai rezistent.

| Aquarion a răspuns:

Incearca uleiul de cocos. happy