| GhostSura a întrebat:

Salut, am observat ca la unele persoane mai in varsta 30-40 de ani le-au aparut gropita in barbie.
Si nu numai lor si la verisoara mea de 7 ani i-a aparut gropita in barbie recent, nu a avut niciodata pana acum.
Cum e posibil?
Eu stiam ca, cu gropita in barbie te nasti. De ce la unii le apare si dupa?
E posibil sa imi apara si mie? Si mama la fel, nu a avut niciodata gropita, doar acum recent i-a aparut.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Se intampla multe modificari atat in corp cat si pe chip in fiecare zi pentru tot restul vietii. Deci poate fi posibil sa iti apara si tie, sau poate sa nu.