| Sorin31 a întrebat:

Salut,(am parul mare)
Recent am fost sa imi tund varfurile la un coafor local si mi-a luat si din volum (eu abia ma spalasem pe cap si parul statea mai pufos).
E cumva o regula ceva ca daca te speli pe cap sa nu te duci la coafor ca ai parul umflat?
Acum ma simt super prost ca stiu ca aveam parul mai mare si ea mi-a luat chiar mult din el, nici macar nu il mai pot prinde.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Maria14m a răspuns:

Nu cred ca are legătură. Pur și simplu ți l-a scurtat și ți se pare ție mai puțin? Dacă vrei mai mult volum cumpara produse speciale pentru extra volum și pentru creșterea mai rapida a lui. Un sfat: nu te mai gândi asa mult la el deoarece o sa ți se para ca va dura foarte mult pana v-a crește!?