| pulx a întrebat:

Salut am parul pe picioare destul de mare si am hotarat sa mi-l iau cu masina de tuns. Ce spuneti sa mi-l iau cu masina sau cu bigu?
Eu as vrea cu masina probabil nu va mai creste la fel!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu face asta.Mai bine te epilezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca faci treaba asta peste ceva timp o sa intreci maimutele la par

| DjNick112 a răspuns:

Ba din contra, o sa iti creasca mai des, nu fa prostia asta, ca dupa ai sa ajungi sa te razi odata pe saptamana

| Neculau_Petrica_1995 a răspuns:

Nul taia cati esa dublu fac si eu ca DjNick112 da nu odata pe saptamana dar ai sa stai in fiecare 2 zile sa-l tai cati esa dublu foloseste o crema sunt creme speciale pentru a te da cu ia sati cada parul si alte creme pentru a te dea sa-ti creasca greu odata taiat fara alea ai sa ai padure )