| Dragos7899 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare:dupa o perioada de tratament pentru cosuri acestea au disparut, dar acum au ramas pete rosii pe fata.Am 2 creme, iar cand ma dau cu ele parca apar mai multe, sa nu le mai folosesc? Mersi

2 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Pielea se vindecă, dar sincer parcă ai pus chiar ieri aceeași întrebare

| Jukosto a răspuns:

Din ce am citit, s-ar putea sa ai tenul gras. Incearca sa nu te mai dai, si spala fata doar cu apa cand e nevoie, pentru cateva zile.

De multe ori cei cu tenul gras au deja porii infundati, iar dand cu crema se infunda si mai mult.

Am mai recomandat recent cuiva sa incerce sa se spele cu apa calduta si sare doar, incearca si tu sa faci asta, e bun pentru curatarea porilor.