| pms a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper ca doamnele sau domnsioarele de pe aici ma pot ajuta big grin. Ce parere aveti despre placa de intins parul iSmooth de la bio ionic [ sau alte placi pe baza aceleasi tehnologii ]? Am aflat [ de pe forumuri ] cum ca nu arde parul. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| ANoNim_7814 a răspuns:

Da e adevarat...am avut si eu nu am avut nikio problema ia-ti si nu iti face probleme... ei bine daca o ti 2 saptamana in priza si apoi t gandesti sa iti intinzi parul fi sigura ca o sa ramai chealalaughing

2 răspunsuri:
| warwara a răspuns:

Parul se arde nu neaparat din cauza tipului de placa folosit, ci al temperaturii mari cu care intra in contact. Si folosirea uscatoarelor de par in exces, poate dauna firului de par, avand aproximativ acelasi efect ca o placa.

| Abracadabra95 a răspuns:

Da este adevarat! am si eu una la fel si pot sa zic ca parul meu este intact fara pic de arsupa! foloseste-l cu incredere!winking