| GabiArtene a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare tenesii Vans albi,sunt de fete sau de baieti, sau unisex?
http://www.vansshoes.name/......-p-10.html

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Hey! happy.
Aceştia albi sunt de băieți. Scrie destul de clar pe site "Model: Men027".
Modelele pentru fete sunt mai jos la "Women".

| GabiArtene explică (pentru Adry05):

Pai cel de baieti este identic cu cel de fete, nu vad nici-o diferenta, doar ca scrie women sau Men027

| Blackrose4 a răspuns (pentru GabiArtene):

Înseamnă că sunt unisex. Din punctul meu de vedere băieților li se potriveşte mai bine acel model happy. Mulțumesc pentru fundiță!batting eyelashes.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se vede ca sunt de baieti dupa marime si nu stiu cum sa-ti zic, au un alt fel de format fata de cel feminin. E o diferenta imposibil de explicat si foarte mica.