| RoxanaRoxy12345 a întrebat:

Am și eu o problema cu niște puncte negre care îmi apar pe nas am încercat și mersi ca neagra și nu a mers va rog Ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la cosmetica sa ti le scoata si intreab-o si ce sa folosesti ca sa le previi.

| Aasdfghj a răspuns:

Poti opta sa mergi la un salon unde o cosmeticiana te va ajuta sa sa scapi periodic de acestea, sau poti sa iti faci o data pe saptamana un peeling facial cu un produs special pentru tipul tau de ten.

| Jdjsns a răspuns:

Încearcă măștile de la Sephora, sunt foarte faine!