| virginia_9154 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, vara asta vreau sa ma tund, si sa-mi fac o coafura cat mai moderna, dar am fata mica, si in plus mai am si parul ondulat, si nu stiu ce sa fac, cum sa ma tund.
Ajutati-ma va rog, fetelor daca se poate, si cu poze, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Eh, oricat te-ar ajuta cei de pe aici, sincer iti zic ca mai mult si mai eficient te-ar ajuta cei care lucreaza la un salon, te poti duce acolo si poti sa intrebi cam ce fel de tunsoare te avantajeaza pe tine.
Poti incerca la mai multe [ daca ai prin zona ], ca sa auzi mai multe opinii.
Stiu ca acesta nu e tocmai raspunsul pe care il asteptai, dar este o opinie.

4 răspunsuri:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Pff.parul ondulat e ff complicat. eu iti recomand sa iti iei numai din varfuri daca sunt arse. si sa te bucuri se el asa lung si ondulat ...ca parul ondulat daca il tunzi si nu iti sta bina. pff. ii naspa. indreaptal`. cu placa sau nha.love struck.

| bebitza_3258 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci direct acolo si sa vb cu stilistul stau cu cei de la salon happy. Ei sigur te vor indruma spre o coafura care sa fie usor de ingrijit pentru parul tau si sa nu fie nevoie sa mergi saptamanal la salon pentru aranjat happy. fundita?blushing