| coadadematura a întrebat:

Salut
Am trecut de multe ori pe langa sala de jocuri Las Vegas si mirosea superb
I-am intrebat cu ce parfum dau înăuntru dar nu au vrut sa imi spuna.
Stiti cumva cum se numeste parfumul cu care dau in Las Vegas? Din cate am inteles este acelasi la toate sălile de jocuri Las Vegas din toate orasele.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil balsam la spălat bani.

| Brizbriz a răspuns:

Lol, facut la comanda, NUMAI pentru salile alea de jocuri, secret intre producator si cumparator, din cauza ca e foarte scump si e semnatura mirositoare a salilor alea, iar asta atrage clientiwinking

adica, ma indoiesc profund ca stie cineva si o sa si spuna

| smecheru402 a răspuns:

Transpiratie