| Ingognito a întrebat:

Am văzut că sunt o grămadă de băieți modele în reviste sau reclame unde arată normal adică mă refer nu pătratele și full mușchi și mă gândeam să încerc și eu dar nu știu cum, unde ar trebui să încerc? Dacă nu ai experiența are ceva, există un site sau cum găsesc anunțuri?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Poti cauta pe google firme care angajeaza modele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, exista agentii de modelling, inscrie-te

| Michaeel a răspuns:

Nu poți deveni model peste noapte. Sunt persoane ce muncesc anii de zile și nu reușesc. Mergi la o agenție de moda și îți depui dosar(poze, alte informații, etc) și aștepți sa vezi dacă te accepta. M-ai sunt și concursuri, dacă dorești sa devii model, te poți înscrie. Nu trebuie sa ai neapărat experienta, dar ai avea șanse mai mari sa fii acceptat.