| SnowBal a întrebat:

Salut, are cineva idee cum a fost facut baiatul din link-ul de mai jos? L-am intrebat pe cel care l-a vopsit si a spus asa,,, l-am decolorat, vopsea de l element si nuantator pentru intretinere"
Da doar atat mi-a zis, nu stiu ce e aia vopsea de l element, in rest, ma gandeam la ceva blond platinat, chiar nu stiu, daca are cineva ideea si imi poate spune sigur, direct funda!

https://imgur.com/a/Fv4DF94

1 răspuns:
| Savu4iosif a răspuns:

Omul a folosit vopsea de l element pentru a-si decoora parul si apoi un nuantator pentru intretinere pentru a-si intretine parul. O alta metoda de a ave parul ca el ar fi sa folosesti o combinatie intre albastru de metil si o picatura de violet ce se gaseste la farmacie.