| Patrasc_George-Daniel_1994 a întrebat:

Are cineva o idee cum as putea dezlipii un numar de pe un hanorac, tin sa mentionez ca hanoracul este Adidas daca ajuta la ceva asta. Am gasit ceva metoda, sa spal haina la 90 de grade si sa scot cu un ac abtibildul si mi-ar placea daca as primii mai multe detalii cum sa ma folosesc de acel ac.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Spirt sau acetona ar putea sa ajute, dar ai grija la culoare.

| JackR a răspuns:

Daca hanoracul este din bumbac sau din materiale sintetice, daca-l bagi in apa la 90 de grade, e bun de aruncat la gunoi.

| Iuliatta4567 a răspuns:

Incearca cu un ziar si fier de calcat, pune ziarul peste hanorac iar apoi pui fierul de calcat peste ziar.