| Cookiee9712 a întrebat:

As avea nevoie de niste informatii legate de un salon de infrumusetare. Ce contine, ce se gaseste la intrare dar si inauntru, cum sunt asezate spatiile pentru manichiura-pedichiura, frizerie, coafor si ce se mai gaseste in salon. Cine se ocupa cu asa ceva, va rog sa imi spuneti. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| alexcosmin a răspuns:

Deci la intrare trebuie sa ai sala de asteptare pai in salon trebuie camere separate gen manichira-pedichiura si frizerie-coafura plus ca iti trebuie o baie un vestiar si o sala de sterilizare cam asteas camerele