| valentin2002 a întrebat:

As vrea sa îmi cumpăr doua inele din titan, îmi plac ambele modele, am și banii necesari, doar că parcă am o reținere. Probabil pentru că nu mă încurajează nimeni sa fac asta, că din cercul meu de cunoscuți, inclusiv familia, nu poartă inele ...de fapt bijuterii in general. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Paendeo12 a răspuns:

E vorba de bijuterii, nu de o decizie de viata si de moarte. Nu cred ca asa ceva influenteaza cercul tau de prieteni sau familia. Asa ca, daca tu simti ca vrei inelele alea pe degete, ce mai astepti? Tine de gusturile fiecaruia!

| oz_1736 a răspuns:

Daca iti plac nu conteaza ca nu poarta nimeni. Eu cand am inceput sa port inele si alte decoratiuni numai cu cranii si alte tipuri de,, morti" se uita lumea urat fiindca nu prea stiau de asa ceva. Si ce daca se uitau, eram unic si asta imi placea. Placerea ta e importanta nu parerea altora

| valentin2002 explică:

Vă mulțumesc pentru încrederea pe care mi-ați dat-o. Am comandat inelele și abia aștept să le port? Sper doar sa nu fac alergie, ca de la un altul din argint.