| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac niste suvite blonde cu vopsea de aia la plic Loncolor Trendy. nuanta b11, se vede pe parul saten putin mai inchis?

As vrea sa stiu cum trebuie folosita pas cu pas, si daca se vede blondul pe saten inchis..asa cateva suvite.

Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| Iuliana186 a răspuns:

Salut! Vopseaua de care spui tu este de tip nuantator? Adica este plic? Daca da nu este 100% sigur ca se prinde pe toate tipurile de par. (La o cunostinta nu s-a prins). Eu folosesc roscat(R 6) si e desstul de bun, am avut noroc.

Cat despre folosinta: te speli pe cap normal, apoi aplici vopseaua pe par. Stai minim 20 de minute, apoi clatesti.
Daca am dreptate cand spun ca este nuantator, se va duce la 4-6 spalari.

| YouJo a răspuns (pentru Iuliana186):

Esti satena?

2 răspunsuri:
| Iuliana186 a răspuns:

Saten deschis :*