| vladutGAMER a întrebat:

Salut as vrea sa inchiriez un costum popular vreo 3-4 ore si vreau sa stiu cam cat m-ar costa... va rog dati-mi un raspuns (dau funda)apropo costumul este pentru scoala si este obligatoriu. deci ajutati-ma.

1 răspuns:
| areth a răspuns:

Pai eu cand am avut nevoie de un costum popular am cumparat doar material si mi l-a facut o croitoreasa, toate au costat 30 de lei (2005) acum cred ca este in jur de 60 de lei chiar si mai putin. Daca il vrei cumparat te costa mai mult. Funda?