| Alex10012 a întrebat:

Salut,as vrea sa ma vopsesc intr-o culoare gen gri sau ceva dar tin sa mentionez ca am părul negru sunt baiat si vreau ceva frumos, gen șuvițe sau ceva! CAT MAI MULTE IDEI BUNE SAU ORICE MA POATE AJUTA DAU FUNDA PT CEL MAI BUN!

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Îți poți face absolut orice atâta timp cât apelezi la un expert. Parul tău fiind închis la culoare trebuie mai întâi decolorat și de abia apoi se poate aplica vopseaua. Este important ca cineva care cunoaște ce face sa îți aplice decolorantul întrucât cantitatea de decolorant aplicată este foarte importantă. Dacă pui mai mult, se poate sa îți ardă parul, dacă îți pui mai puțin, nu se mai decoloreaza și implicit nu va prinde noua culoare.