| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o pereche de tenesi converse. Are cineva? Sunt confortabili, calitativi? Merita?

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Clasici? Chuck Taylor? Confortabili - nici mai mult nici mai putini decat orice alti tenisi. Calitativi? Nu prea. Se decoloreaza repede si o sa se dezlipeasca benzile alea albe pe margini intr-un an jumate. Per total daca te tin maxim 2 ani, purtati des, te poti considera norocos. Purtati absolut in fiecare zi, nu le dau mai mult de un an jumate pana sa arate jalnic. Dar arata bine, de ce sa mint. Primele 6 luni o sa arati bine in ei.

| anonim_4396 explică (pentru Whitesnake99):

Mersi mult. O sa ma orientez spre altceva

| Adry05 a răspuns (pentru Whitesnake99):

Am de 5 ani converse și nu au pățit nimic din ce zici și nici nu i-am ținut în vitrină, so nu mai dezinforma aiurea dintr-o experiență nașpa a ta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daaa, eu am obsesie cu Converse, am vreo 4-5 perechi. Mi se par super ca aspect și mai ales că-s versatili, poți să-i porți și la pntaloni lungi sau scurți și rochii. Cea mai veche pereche o am de vreo 5 ani și sunt aproape intacți ca aspect și i-am purtat destul de mult. Nici nu-i simt în picioare. happy

| Cosimo11 a răspuns:

Am avut.Dar nu din aia pana la glezna.Am avut din aia normali.Ce pot spune sunt rezistenti. Jucam mereu fotbal in ei?