| Ax3lo134 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ati comandat de pe sport-brands.ro, e un site ok? pentru ca nu pare atat de profi si nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E un mare ****. Nu are sediu fizic/cod fiscal, nu are nici un srl in spate, iar site-ul e o mare porcarie facuta in bataie de joc. Bou sa fii sa cumperi de la niste asa mizerabili. SportsDirect livreaza in Romania, foarte ieftin transportul, preturi excelente. CE POTI SA VREI MAI MULT DE ATIT?

| nitromonkey88 a răspuns:

E super ok site-ul.