| UrsuletuldePlus a întrebat:

Salut.As vrea si eu sa-mi personalizez niste tricouri.Ce site-uri imi recomandati? Vreau sa arate si tricourile cat de cat bine si sa tina,sa nu se stearga dupa o saptamana/luna. Daca puteti sa-mi spuneti din propria experienta, sau ce ati auzit/vazut.Mersi

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu.ro, am tricouri de acolo si m au tinut si peste 3 ani deja

| UrsuletuldePlus explică (pentru suntserios):

Si tricourile, arata cat de cat bine? fara imprimeu ma refer.nu vreau sa fie chiar niste jegoaselaughing

| suntserios a răspuns (pentru UrsuletuldePlus):

Sunt tricouri din bumbac de o singura culoare... arata ca un tricou normal si sunt de calitate