| Mary24 a întrebat:

Salut.astazi am fost cu mama si cu sora mea la cumparaturi, ele si-au luat niste haine iar eu o pereche de papuci UGG, intrebarea este ca, stiu ca sunt de firma dar daca de exemplu afara ploua se pot uda mai ales ca sunt piele intoarasa? Daca nu stiti cum arata uitati-va pe googlelaughing
happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Eu am originale si tot timpul cand ploua ma incalt cu ele doeoarece nu se uda deloc si le poti purta si iarna fara probleme deoarece chiar nu se uda si iti spun asta din proprie experienta. Daca nu sunt originale am auzit ca e cam naspa situatia, adica nu prea rezista si se uda destul de repede. Eu zic sa incerci si sa le porti cand ploua si vezi si tu daca intra apa. Daca sunt originale e imposibil sa te uzi.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Salut,
Şi eu am fost astăzi la cumpărături cu mama şi mi-am luat o (altă!) pereche de UGG-uri la un preţ rezonabil. Dacă ai dat in jur de 100 -200 RON pe ele(sau mai puţin) fii sigură că nu sunt de firmă,chiar dacă ţi-a zis ţie vânzătoarea că sunt originale, din piele, etc.Prin urmare, nu rezistă iarna şi se udă pe timp de ploaie.
De cele originale, nu ştiu deci nu mă bag.
Baftă!

| Mary24 explică (pentru Ramonaaaa):

Sunt sigura ca sunt de firma...deci stii daca se uda sau nu:-s?

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Mary24):

Dacă sunt originale, ţi-am zis că nu ştiu happy.

| 3TeoDora3 a răspuns:

Da.am si eu.si se pot uda foarte repede asa ca iti sugerez sa nu mergi cu ele afara cand ploua... funda?