| DaDcMaIntrebi a întrebat:

Salut, aveti idee cum pot face barba sa creasca? Vreau sa zic ca barba creste normal doar ca sunt cateva locuri goale pe obraz acolo sunt goluri fata de cum creste la altii.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Barba crete hormonal si nu ai cum sa-i influentezi cresterea ei. In cativa ani va apare par si prin locurile goale, dar pana atunci, va trebuii sa ai rabdare, fiindca nu exista tratament minune care sa uniformizeze barba.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O sa te saturi de barba cand o sa fii adult, mai ales daca o sa ai un loc de munca unde trebuie sa mergi in fiecare zi proaspat barberit.

| AlexammX a răspuns:

Ai putea folosi ulei de ricin. Ajuta la cresterea parului si il ingrasa. Daca iti dai in fiecare seara acolo unde ai goluri, probabil ca peste o luna sau 2, vei vedea rezultate happy