| Andrei9716 a întrebat:

Salut, azi a venit un băiat la mine cu parfumuri si cică sunt originale, pe ele sunt preturile si scrie si duty free, el a zis ca le-a furat si sunt originale, un invictus spre exemplu avea pretul 125 euro, sunt oare originale?

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu sunt originale, a furat și el niște fake-uri și ți le vinde la valoarea lor triplă laughing
Dintr-un magazin serios nu are cum să fure orice țăran.

| Digikey a răspuns:

Este doar un alt truc ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat invictus cu doar 270 de lei de pe notino de 100 ml și e original și foarte persistent nu știu de ce ai da tu 125 de euro cu banii aia cumperi 2 parfumuri originale invictus nu fake uri.

| Andrei9716 explică (pentru anonim_4396):

Cere 150 de lei pe el, dar pretul cum l-a furat pe el scrie 125 euro

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrei9716):

E usor sa pui preturi fake.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei9716):

Cred ca din aeroport le o... Nu știu ce sa zic eu unu nu as cumpăra parfumuri furate asa sunt eu tu faci ce vrei și ce simți. Poți găsi cu 170 de Ron parfum original de la mugler am auzit multe laude la adresa acestui parfum... Și invictus e bun da na parfumul se cumpără în funcție de personalitatea pe care o ai și de ph dacă lau sutit e clar ca sunt de etnie

| L1m80 a răspuns:

Un baiat mai colorat sau o femeie cu fusta colorata si creata... Nu, nu sunt originale. Dai banii degeaba.