| răspundtot a întrebat:

Salut băieți, simt că n-am rezistenţă la tălpi și deci am un număr limitat de timp la sală. Cum îmi întăresc talpa, de la degete până la călcâi?

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Nu stiu sigur cu poti face asta, dar am vazut acum ceva vreme, la TV, un reportaj in care puteai antrena talpa piciorului folosind un facalet pe care-l puneai jos si stand pe pat iti faceai masaj cu el, nu stiu daca ma intelegi. Oarecum iti treceai talpile pe de-a latul lui.