| AlxAlex42 a întrebat:

Bărbații, sunt mai eleganți cu sau fără accesori/bijuterii?

Aștept părerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa de cat de elegant este un barbat, cand fetele sunt interesate mai mult de aspectul curat si ingrijit al baiatului si mai putin de atarnatele si bijuterii masculine.
Persona, prefer un barbat "masculin" nu efeminat, fara accesorii.

| AlxAlex42 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc Ana,
N-am purtat niciodată accesori, iar cu părerea ta foarte corectă o să continu să mențin tradiția mea și a familiei, în care niciunu nu a purtat niciodată accesori, deoarece credem cam toți ca un bărbat adevărat nu are nevoie de chestii de genu’.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un ceas da mereu un plus de eleganta unei tinute cat de simple, deci recomand cam tuturor barbatilor sa poarte ceas, pur si simplu iti da alt aer.

| Panamax a răspuns:

Adica ghiul si cruce cu lant la gat de 200g de haur?

| Raven a răspuns:

Unii sunt dar depinde și de accesorii. Mi se par interesanți bărbații care poartă un cercel, brățări din piele ori chestii rock/goth; nu-s neapărat eleganți dar sunt sexy.

| alex241 a răspuns:

Accesorii, dupa parerea mea a fi un ceas