| Geocc112233 a întrebat:

Salut barbosi, am comandat acest ulei de barba www.ibarber.ro/produs/ulei-de-barba-oil-can-grooming-ang els-share-50-ml/ si eram curios voi cu ce va ingrijiti barba?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai barba atat de mare si incalcita, de aveai nevoie de ulei ca sa o intretii?
Stii nu, ca uleiul asta nu-i sa-ti creasca barba, ci sa-ti fie mai usor sa-l intretii prin pieptanare, fiindca asta inseamna "grooming" = ingrijire!

| Geocc112233 explică (pentru Violleta2022):

Da. acum este cam de 8 cm. Daca nu o spal și o ingrijesc cu ulei sau balsam 2-3 zile, deja nu imi mai place cum arata. Inca mai am cateva goluri dar incet incet se acopera

| LiviuMarcelaIonesco a răspuns:

Rade-o si gata