| JustAGirl333 a întrebat:

Salut
Când eram mică mama a luat un apartament sa stau in el când voi fi la liceu.
Acum sunt clasa a VI-a și am o colega ( bff) cu care as vrea sa stau in apartament pe perioada liceului.
Mama mea e de acord dar mama ei nu.
Cum sa o convingem pe mama sa o lase?
E greu sa intri la liceul Mihai Eminescu din Satu Mare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Na, nici eu nu mi as lasa copilul de 15 ani sa locuiasca singur

| francut a răspuns:

In cei trei ani se pot intampla multe. Ai rabdare pana atunci. Ori se razgandeste ea, ori tu.

| Adiadictie a răspuns:

Trebuia sa cumpere mai multe apartamente pentru eventuale variante

| Petrovic a răspuns:

În 2017, la Matematică Informatică ultima medie a fost 9, 45.