| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut
Care sunt cele mai eficiente metode pentru inlaturarea matretii pe termen lung/definitiv?
Prefer solutii naturale

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Șamponul cu ichtiol de la Gerovital. L-am folosit și eu și l-a folosit și fratele meu. Amândoi am scăpat de mătreață cu ajutorul lui.
Bineînțeles, schimbarea nu are loc "peste noapte" dar după prima sticlă de șampon terminată deja se vedea o diferență clară.
Poți eventual să îl folosești în combinație cu loțiunea antimătreață cu ichtiol tot de la Gerovital Plant ca să intensifici efectul.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Intreaba la farmacie de un sampon special, te speli cu el, e foarte eficient, iti usuca foarte tare parul.

| gabicoo a răspuns:

Eu folosesc Clear Men

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de masline o data pe luna.
Si spalat des in timpul saptamanii.

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Sampon cu ph neutru sau bazic, care nu irita.(ca Johnson baby)
-Fara stres(matreata apare si de la stres!
-Hidrateaza-te(cu apa, nu cu alcool happy
Sampon special, cum au zis kolega, de la Gerovital

| aaaaaaaaaaaaaaaabjgkfkda a răspuns:

Spală te cu oțet, dar clătește ți bine parul apoi ca să nu îți rămână mirosul nașpa în par.