| hackerulxxx a întrebat:

cat costa un tatuaj pe antebrat daca nu il fac la un salon

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Financiar, nu prea mult. Cam echivalentul a două beri și-un pachet de țigări aproape plin.
Social, cam totul.
Medical, cam 2 săptămâni de urticarie și mâncărimi, mai ales dacă ți-l face un Dodel proaspăt eliberat din Jilava, care a învățat în pușcărie că tatuajele se fac cu pișat, scrum de țigară și talpă de bocanc, toate atent mixate în lunguriță cu flacăra de la bricletă.

Și "boss" ăla din numele tău, zice că orice tatuaj ai vrea să-ți faci, sigur e o idee proastă.

| jewnina a răspuns:

Pai daca nu il faci la salon ci la un amator, te poate costa sanatatea tonguewinking