| IrisDP a întrebat:

Salut! Caut un coafor bun în Bistrița. Recomandări?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai cine locuieste in Bistrița stie, gîndeste te ca unii locuiesc in Cluj sau in Bucuresti, nu ave m cum sa cunoaste m, dar poti intreba vecinii din blocul tau poate ai vecine de varsta ta, ce varsta ai? si ele te pot ajuta, sau pe google.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, mult succes, ce varsta ai? Multumesc

| sierra1 a răspuns:

Hotărăște-te, ori una ori alta!

https://www.tpu.ro/......nt-astazi/

| IrisDP explică (pentru sierra1):

Nu înțeleg?

| IrisDP explică (pentru sierra1):

În regulament scrie 2 întrebări

| sierra1 a răspuns (pentru IrisDP):

" IrisDP: Nu mai am bani sa merg la sala"

" IrisDP: Caut un coafor bun"

se cam exclud...

| IrisDP explică (pentru sierra1):

Nu mai am bani sa merg la sala se continua cu: poți sa crești masa musculara făcând doar exerciții acasă... Dar gata, ca nu îmi place cearta, le-oi șterge pe ambele

| sierra1 a răspuns (pentru IrisDP):

Unei frizuri bune-i stă bine alături de un corp pe măsură deci și sală și coafor

| IrisDP explică:

Cealaltă I guess...
Dar în regulament am citit ca scrie "mai mult de 2 întrebări una după alta". După mine asta înseamnă că ai voie 2. Scuze dacă am înțeles eu greșit.