| love_4320 a întrebat:

SAlut! Ce as putea face? Sunt rosie pe obraji! In partea de sus. Si parca ar fi niste cosuri dar foart mici! CUm as putea scapa de roseata si aceste cosuri? P. s: dau

Răspuns Câştigător
| nina_3625 a răspuns:

Salut big grin si eu am avut problema asta happy deci te inteleg happy raspunsul e pasta de dinti... chiar functioneaza pentru ca racoreste si usuca tenul big grinbig grinbig grin la mine a functionat ATENTIE insa pisca putin deci nu te speria happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| love_4320 explică:

Dar ceva natural? nu-mi plac medicii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la medic sau daca nu vrei complicatii incearca cu un fon de ten sau o pudra... BAFTA!