| caramelitamia a întrebat:

ce parere aveti despre umerii supradimentionati? Azi mi-am cumparat o jacheta neagra din piele ecologica cu umerii supradimentionati, m-am gandit sa'i port cu pantaloni skinny, sau tigareta. oare se potrivesc asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:ca-EOzljtVNcJ:...clnk&gl=ro
Uita-te aici poate-ti place.

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, tu blugi skinny merg prfect, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cu pantaloni cigarette, mai putin cu skynny dar daca iti place, de ce nu?