| iKireS a întrebat:

Ce recomandati pentru a scapa de matreata? Am incercat diferite sampoane anti-matreata dar nimic.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ulei de cocos masat pe scalp si lasat sa actioneze vreo 2 ore apoi te speli pe par cu sampon DE 2 ORI

| Anonima1100 a răspuns:

Și eu am mătreață și de când mă spal cu "head and shoulders " nu mai am problema asta; decât dacă nu mă spal o săptămână întreaga... Cel mai bine e sa te speli de 2 ori maxim? sper ca te-am ajutat

| iKireS explică (pentru Anonima1100):

Si eu mi-am cumparat Head and Shoulders special pentru asta insa nu vad momentan nici o diferenta, poate pe parcurs. sau o sa apelez la samponul Clear

| Gonoreediareeica a răspuns:

Spală-te pe cap odată la 2-3 zile maxim.