| Anonimata345 a întrebat:

Ce șampon recomandați pentru par, adică să crească în lungime și să fie fin, sa nu trebuiască să îl pieptan tot timpul? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Grea intrebare. Sampoanele care regenereaza parul il si usuca destul de tare deci nu vei mai avea parul asa fin. Daca vrei par fin foloseste o masca eventual profesionala (eu imi iau de pe net si chiar nu sunt scumpe, gen 1 kg la 50 lei). Iar sampoanele si solutiile pentru regenerare sunt bune doar daca ti-a cazut mult par si vrei sa se regenereze sau daca vrei sa opresti caderea parului, nu exista nimic care sa iti faca parul sa creasca mai repede, sau daca exista cu mai mult de 0, 5 cm pe luna fata de obicei nu o sa iti creasca. Dar sampoanele nu sunt stralucite. Iti recomand Forcapil, niste vitamine pentru par care au dat rezultate la multe fete

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săpunul de alep e foarte bun, in caz ca nu ai auzit de el până acum.

| mdc98 a răspuns:

Sampoanele de la farmacie.

| corinutzah a răspuns:

Eu folosesc Dream Long de la Elseve (sampon, balsam si balsam leave-in). Nu pot spune ca am observat o crestere spectaculoasa in lungime, dar nu se mai incurca asa de rau si e mai fin dupa spalare.