| Andreyuzu a întrebat:

Ceva metode sa scapi de coșuri? Am câteva dar micuțe pe fata. Am mai multe pe spate și pe gat câteva. Ceva care sa scap mai rapid fără creme și din astea.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu apa calda si sapun, printr-o igiena riguroasa, facuta zilnic, iar in perioada verii de 2 ori pe zi.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul dermatolog si sa vada care este cauza apoi sa iti prescrie un trament. Daca nu cu creme, atunci cu ce vrei sa treaca? Cu apa sfintita?

| PyRoMaNc3r a răspuns:

Am auzit de la bunica mea (dar sa nu mai zici la nimeni) ca alifia de galbenle face minuni cu tenul, ramane intre noi. Funda te rog.

| Andreyuzu explică (pentru PyRoMaNc3r):

Știam și eu. M am dat dar nu merge îngrașă tenul