| Cosmina1 a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste coafuri pentru fete? Adica niste idei cum se fac si cum trebuie sa iasa. dimensiunea parului este mediu

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| melissaandra a răspuns:

Uite un site http://www.perfecte.ro/hair-style/coafuri-pentru-par-mediu-si-scurt.html sper sa te ajute deoarece aceste coafuri sunt pentru dimensiunea parului tau. sa dai cu fixativ dupa ce le faci ..bafta.dai funda?

| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Bagi pe Google Imagini ` Poze cu coafuri pentru par mediu `. Iti vor aparea acolo niste poze.

| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Dai funda?