| Kaneki a întrebat:

Cine stie un site din Romania de unde pot cumpara Pijamale ONESIE? Adica in forma de panda, pokenoni etc...

Răspuns Câştigător
| CoolAlice a răspuns:

Uite aici 13 modele de pijamale onesie pe la 100-150 de lei: http://ttap.co/1DoOD7Y

Au panda, pokemon, iepuras, tigru, dinozaur, girafa, schelet, Hello kitty...

4 răspunsuri:
| Swanda a răspuns:

Am cautat si eu in urma cu ceva timp pe net dar n-am gasit nimic in Romania..pare rau!

| AnaAnna20 a răspuns:

Nu cred ca exista in Romania. Am cautat si eu si nu am gasit. Le poti cumpara insa de pe Ebay happy

| Iris05 a răspuns:

In Romania sunt onesie-uri misto pe geekpeak.ro