| Robica2003 a întrebat:

Cred ca nu doar eu am o problema cu camasile. De fiecare data cand ma asez, sau aplec, sau chiar cand ma misc, camasa imi iese din pantaloni. Am inteles ca exista bretele pentru camasa. As dori sa achizitionez niste bretele pentru camasa-sosete si nu stiu de unde, deoarece nu gasesc. Imi puteti da link de la vreun site care vinde asa ceva? As dori sa fie pana in 80 ron.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Incearca pe portpapion:
http://portpapion.ro/......osete.html

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ia-ti camasi lungi, pur si simplu verfici asta la cumparare (ai dreptul sa faci proba)
bretelele pentru camasa ar trebui prinse undeva, eventual peste... aaaa... bijuteriile de familie, NU? big grin

| ziftode a răspuns (pentru Lostlyric):

Aham, misto... dar...
LUL
stai jos iti iese camasa din pantaloni si cand te ridici vad toti cum sa baga singura la loc si o sa se uite la tine ca la urs, mai bine aveai camasa scoasa, purtata peste pantaloni
SAU ITI IEI CAMASI LUNGI!

insa fiecare cu fetisul lui, si, sincer, multumesc de site, daca vreodata chiar as avea nevoie e bine de stiutwinking

| Lostlyric a răspuns (pentru ziftode):

Acest accesoriu este folositor si in cazul unei camasi lungi. De cele mai multe ori, marginile ies din pantaloni daca te ridici si te asezi des, ceea ce este extrem de enervant si pentru un barbat, care este nevoit mereu sa-si bage marginile camasii in pantaloni. Accesoriul este foarte util pentru a avea un aspect "apretat", in special la ocazii. In fine...irelevant pentru majoritatea, relevant pentru unii.

| ziftode a răspuns (pentru Lostlyric):

De ce crezi ca ti-am multumit? tongue
in cazul camasilor scurte nu l-as purta (am scris mai sus de ce), dar alea lungi, da, si merita ideea, decat sa iti stea o bucla mare de camasa si sa te faca SI MAI GRAS rolling on the floor
merci inca o data tongue