| Andrei356 a întrebat:

Salut, creme de ten pentru băieți ce îsi fac tenul mai fin sau măști faciale? Ceva ce poate fi folosit în fiecare zi, am tenul gras și cu un fel de cosuri și îl vreau mai fin, dau fundă

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

"...am tenul gras si cu un fel de coșuri și îl vreau mai fin".
În acest caz, nu o cremă o să îti facă tenul fin, ci un gel de curățare.
Încearcă gelul de curățare effaclar, completat de o cremă hidratantă (effaclar mat, effaclar duo, effaclar hydra).

| TatianaIstrate a răspuns:

Ar trebui sa iei o crema matifianta special gandita pentru tenul gras, cum e aceasta -- https://nncosmetics.ro/......-aloe-vera